Vítejte na webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se a sledujte nás a aktivně podporujte kopřivnický badminton!


Archiv

Letní soustředění BK Kopřivnice 2024

Tradiční letní badmintonové soustředění pořádané naším klubem BK Kopřivnice se vrací opět po roce. Tentokrát v termínu 25. až 30. srpna 2024.

Buď toho součástí i TY.

Herní soustředění BK Kopřivnice

Týden od 7. do 11. srpna 2023 (pondělí až pátek) patřil letnímu hernímu soustředění, které každoročně pořádá a organizuje náš klub BK Kopřivnice. Soustředění absolvovalo hned 35 hráčů, kteří byli rozděleni do 3 tréninkových skupin. Z převážné většiny se jednalo o hráče našeho klubu, ale do Kopřivnice dorazila i hrstka hráčů z dalších moravských klubů a oddílů (Přerov, Orlová, Klimkovice a Vigantice).

Soustředění BK Kopřivnice v roce 2023

Důležité upozornění pro všechny hráče, jejich rodiče, trenéry a členy badmintonového klubu Kopřivnice.

Tradiční letní soustředění pořádané naším klubem se pro rok 2023 uskuteční v termínu 6.8. – 11.8. 2023 (neděle až pátek) v Kopřivnici ve sportovní hale SOU.

Letní klubové soustředění BK Kopřivnice 2022 proběhlo úspěšně

Od pondělí 15. do pátku 19. srpna proběhlo ve Sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice letní herní soustředění pořádané naším klubem BK Kopřivnice.

Herní soustředění Pustějov 2021

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se na konci srpna tradičně konalo herní soustředění v Pustějově, které pořádal náš klub společně s TJ Sokol Klimkovice. Soustředění probíhalo od soboty 21. do čtvrtku 26. srpna a bylo opravdu velmi intenzivní.

Domácí klubové soustředění jsme úspěšně zvládli

Začátkem srpna (od neděle 1. do pátku 6.) proběhlo ve Sportovní hale VOŠ, SOŠ, SOU Kopřivnice domácí klubové soustředění, které bylo určeno především pro hráče BK Kopřivnice.

Badmintonové soustředění Kopřivnice 2020

Od neděle 23. do pátku 28. srpna proběhlo v Kopřivnici ve Sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU již tradiční badmintonové soustředění, které bylo určeno a kterého se zúčastnili především hráči našeho klubu BK Kopřivnice, ale přijely i hráčky z klubu TJ Orlová-Lutyně.

Herní badmintonové soustředění Pustějov 2020

V týdnu od pondělí 17. do pátku 21. srpna se konalo v Pustějově herní badmintonové soustředění, které bylo tradičně pořádané kluby TJ Sokol Klimkovice a naším klubem BK Kopřivnice.

Herní soustředění Pustějov 2019

Jak již bývá tradicí, na konci srpna, před začátkem sezony, se konalo ve dnech 19. srpna až 23. srpna badmintonové soustředění v Pustějově. Sjeli se zde jak mladší, tak starší hráči z celé Moravy. Z našeho oddílu se kempu zúčastnili tito hráči:

Zobrazeno 1–9 z celkem 9

Utkání

Aktuální články

Závěr sezony ve znamení úspěchů na mezinárodních i celostátních turnajích

Badmintonová sezona s označením 2023/2024 je u konce. Během první poloviny června se odehrály poslední turnaje, na kterých se našim...

2. kolo družstev žáků v Orlové

V sobotu 25. května se v Orlové hrálo 2. kolo soutěže družstev žáků v naší Severomoravské oblasti.

'Stříbrné' MČR veteránů v Plzni

V sobotu 1. června se v Národním badmintonovém centru v Plzni odehrálo prestižní Mistrovství ČR veteránů, kde jsme měli zastoupení v...