Startuje letní ODM v Praze
Letní ODM 2026 Praha
Už dneska večer v neděli 21. 6. začíná velkolepým zahájením na fotbalovém stadionu v pražském Edenu další ročník letní olympiády dětí a mládeže. Badmintonový turnaj se odehraje od pondělí do středy v hale BB Arena Štěrboholy.
2. místo B-týmu ve 2. lize
2. místo ve 2. lize
V sobotu 18. 4. proběhl v ostravské hale Ridera Sport finálový turnaj play-off 2. ligy dospělých, na který se po 3. místě v základní části soutěže kvalifikoval náš B-tým dospělých.
Medailové hody na domácích turnajích GPC U15 a U19
GPC U15 a U19 Kopřivnice
V neděli 19. 4. jsme v domácí hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice pořádali turnaje GPC kategorií U15 a U19. Spousta hráčů, pěkné a vyrovnané zápasy a medailové umístění - nic z toho nechybělo.
Šest medailí z celostátních turnajů GPA a GPB U17
GPA + GPB U17 Praha
V termínu 11. - 12. dubna se v areálu Hamr Braník konal celostátní turnaj GPA + GPB kategorie U17. Startovalo na něm hned 10 našich hráčů, kteří zanechali na turnaji výraznou medailovou stopu.
Třikrát první místo na Oblastním přeboru dospělých
Oblastní přebor dospělých
Do ostravské haly Ridera Sport se v neděli 29. 3. vydala sedmička našich hráčů a startovali zde na Oblastním přeboru dospělých. Turnaj to byl povedený, o čemž svědčí 3 vítězství z 5 disciplín a další medailová umístění našich hráčů. Ve čtyřhře mužů se pak do semifinále turnaje dostaly hned 3 ryze kopřivnické dvojice.