Vítejte na oficiálních webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se k nám, sledujte nás a podporujte kopřivnický badminton!


Tréninky mládeže - Frenštát pod Radhoštěm

Začátek sezóny - školní rok 2023/2024 - od 19. září 2023 v 15:00 hod. pro všechny hráče/hráčky. První trénink bude společný pro obě skupiny!

Tréninky badmintonu zpravidla probíhají v období září - červen daného školního roku a konají se vždy 2x týdně - v úterý a ve čtvrtek ve Sportovním centru REPLAY ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Ve školním roce 2023/2024 dojde k rozšíření tréninků dětí a mládeže, tedy místo dvou tréninků, budou tréninky čtyři - a to primárně z důvodu velkého zájmu dětí.
Rozdělení proběhne na prvním tréninku 19. září 2023 v 15:00 hod., kdy se všichni společně sejdeme v hale REPLAY.

První trénink bude určen především pro mladší hráče/hráčky a začátečníky, tento trénink bude probíhat od 15:00 do 16:30 hod. každé úterý a čtvrtek.

Druhý trénink bude určen především pro starší hráče/hráčky a pro pokročilejší hráče/hráčky, tento trénink bude probíhat od 16:30 do 18:00 hod. každé úterý a čtvrtek.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě na badmintonové tréninky, tak to prosím udělejte co nejdříve, kapacita hráčů je omezená! Možnost je i zkušebních tréninků, během kterých si dítě zkusí badminton a následně se může rozhodnout, zda v něm bude chtít pokračovat i nadále.

Cena za 3 měsíce trénování je 1600 Kč na osobu, pokud máte sourozence, vždy druhý sourozenec platí částku menší.

Tréninky jsou zaměřeny na úplné základy badmintonu (základní údery, pohyb po kurtu, držení rakety, pravidla sportu, tréninkové zápasy atd.), takže nemusíte mít strach, že by to Vaše dítě nezvládlo, přeci jen, tréninky jsou často vedeny i zábavnou formou - aby to děti především bavilo.

V případě Vašeho zájmu / zájmu Vašeho dítěte a pokud se bude chtít i po naučení základů nadále zlepšovat a trénovat víckrát než 2x týdně, tak je možný posun k nám do Kopřivnice, kde dostane možnost nahlédnout do světa výkonnostního badmintonu, pravidelně trénovat, zlepšovat se a účastnit se turnajů pod hlavičkou Českého badmintonového svazu. Tento posun je však vhodný především pro děti do 12 let věku.

Co s sebou na tréninky?
Badmintonovou raketu (pokud nemáte, je možnost si půjčit raketu), sportovní obuv do haly, sportovní oblečení a dobrou náladu!

Přihláška pro nové hráče/hráčky: Naleznete v záložce "Dokumenty".

Těšíme se na Vás!

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte trenéry...

KONTAKTY:

Dalibor TŮMA - vedoucí tréninků, trenér 4. třídy
(+420) 792 316 367
tum.dalibor@gmail.com

Lenka PŘEČKOVÁ - trenérka 4. třídy
lenule.preckova@centrum.cz


Adresa haly: Sportovní centrum REPLAY, U příkopy 1914, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm


Fotogalerie

Další fotografie

Utkání

A tým - Dospělí | 4. kolo
KopřivniceFSpS MU Brno
A tým - Dospělí | 4. kolo
KopřivnicePardubice

Aktuální články

Dvě stříbra Pargačové na celostátním GPA kategorie U15

O víkendu 17. a 18. února 2024 proběhly dva celostátní turnaje GPA. Kategorie U15 hrála svůj GPA turnaj v Brně, kategorie U19 až v...

Skvělý vstup našeho týmu do oblastní soutěže družstev žáků!

Oblastní soutěž družstev žáků kategorie U15 pro rok 2024 začala svým 1. kolem, které se odehrálo v neděli 11. února ve Vendryni. V tomto...

2. kolo pro Petru Benišovou na MČR dospělých

Trojice hráčů Petra Benišová, Martin Slíva a Honza Buček nás reprezentovala na Mistrovství ČR kategorie dospělých pro rok 2024, které...