Vítejte na oficiálních webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se k nám, sledujte nás a podporujte kopřivnický badminton!


Archiv

Dvě stříbra Pargačové na celostátním GPA kategorie U15

O víkendu 17. a 18. února 2024 proběhly dva celostátní turnaje GPA. Kategorie U15 hrála svůj GPA turnaj v Brně, kategorie U19 až v západočeské Plzni. Dařilo se především naší Anně Pargačové v kategorii U15, která se svými parťáky vybojovala dvě stříbrné medaile v párových disciplínách a k tomu přidala ještě 5. místo ve dvouhře.

Skvělý vstup našeho týmu do oblastní soutěže družstev žáků!

Oblastní soutěž družstev žáků kategorie U15 pro rok 2024 začala svým 1. kolem, které se odehrálo v neděli 11. února ve Vendryni. V tomto roce se soutěže družstev žáků účastní hned dvě kopřivnické družstva - 'A' a 'B' teamy. A team vstoupil do nové sezony družstev fantasticky, když odehrál 4 utkání a všechny měly na konci v kolonce vítěz uvedeno - BK Kopřivnice 'A'.

2. kolo pro Petru Benišovou na MČR dospělých

Trojice hráčů Petra Benišová, Martin Slíva a Honza Buček nás reprezentovala na Mistrovství ČR kategorie dospělých pro rok 2024, které proběhlo od 2. do 4. února v Českých Budějovicích.

Turnajové výsledky v měsíci lednu - slušně to cinkalo!

Do roku 2024 jsme vlétli pořádnou porcí dalších turnajů, na kterých se nám dařilo uhrávat pěkná umístění, včetně medailových pozic. Úvodní lednový víkend nového roku patřil ligovým soutěžím družstev dospělých, o kterých jsme již psali v minulém článku. Během ledna pak následovaly další oblastní, republikové i mezinárodní turnaje jednotlivců, na kterých si samozřejmě zahrálo i velké množství našich hráčů.

1. liga: výhra a remíza našeho týmu ve 3. kole základní části

V nedalekém Pustějově se v sobotu 6. ledna 2024 odehrálo 3. kolo základní části 1. celostátní ligy - druhé nejvyšší tuzemské soutěže družstev v badmintonu. Skvělé výsledky a výkony podali hráči našeho 'A' týmu dospělých, když remizovali proti favoritovi z Dobrušky a výhru zaznamenali nad pořádajícím družstvem Klimkovice 'B'!

Vánoční turnaj rekreačních hráčů

V pátek 29.12.2023 se ve sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice odehrál Vánoční turnaj ve čtyřhrách. Účast pozvaných hráčů, jak můžete vidět na společné fotce, byla opravdu velmi početná. Věříme, že se všichni zúčastnění badmintonem bavili a užili si tak jeden z posledních dní právě skončeného roku 2023.

Důležitá výhra prvoligového týmu nad Českým Těšínem

V sobotu 16. prosince se odehrálo 2. kolo 1. celostátní ligy. Náš 'A' tým dospělých cestoval do Českého Těšína, kde sehrál utkání proti Orlové a proti domácímu týmu. Po 2 porážkách v úvodním říjnovém kole proti brněnské Slatině a Montasu HK, již potřeboval bodovat, což se také z části podařilo.

Vánoční přání BK Kopřivnice

Přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku především mnoho zdraví, štěstí a pohody.


A už se těšíme, až se zase všichni sejdeme na kurtech v roce 2024!

Team BK Kopřivnice, z.s.

Petra Benišová korunovala naši účast na všech mládežnických MČR ziskem bronzové medaile

Během listopadu a prosince se odehrály republikové šampionáty pro rok 2023 všech mládežnických a juniorských kategorií - tedy od kategorie U13 až po U19. Na všech MČR měl kopřivnický badminton své zastoupení a o náš největší úspěch se postarala Petra Benišová, která na mistrovství ČR U19 vybojovala pěknou bronzovou medaili ve dvouhře.

Pozvánka na Vánoční turnaj ve Frenštátě (neděle, 17.12.2023)

Srdečně zveme všechny děti, jejich rodiče a rodinné příslušníky na Vánoční turnaj ve Frenštátě pod Radhoštěm, který se uskuteční v neděli 17. prosince 2023 ve Sportovním centru REPLAY.

Všechny potřebné informace naleznete výše v propozicích, v případě dotazů kontaktujte Lenku Přečkovou.

" Krásný den všem,

 

ještě jednou Vás a Vaše svěřence zvu na badmintonový Vánoční turnaj do Frenštátu p.R.

Uskuteční se v neděli 17.12.2023 ve sportovnín centru Replay, a děti se můžou kromě soutěžního zápolení těšit na hodnotné ceny a vánoční překvapení.

 

Děti je třeba přihlásit do středy 13.12., ideálně do konce víkendu. "


Lenka Přečková

Parádní výsledky našich hráčů na mezinárodních turnajích

V průběhu listopadu startovali naši hráči a hráčky na prestižních mezinárodních turnajích, na kterých sbírali moc pěkná umístění a předváděli parádní výkony. Petra Benišová hrála na mezinárodních mistrovstvích ČR a Slovenska, Anička Pargačová si v dresu českého národního týmu do 15 let zahrála na tradičním turnaji družstev Nation to Nation.

Úvodní ligový víkend za námi: dvě prohry áčka v 1. lize

O víkendu 28. a 29. října začala svým úvodním prvním kolem nová ligová sezona 2023/2024 družstev dospělých. Náš "A" tým dospělých, hrající 1. celostátní ligu - skupinu Východ (druhá nejvyšší tuzemská soutěž), ji začal v Hradci Králové, kde bohužel utrpěl dvě porážky proti domácímu družstvu a týmu SK Brno Slatina "B". Prvoligový tým nastupoval ve složení Petra Benišová, Lucie Skařupová, Eliška Kelnarová, Lukasz Cimosz (Polsko), Martin Slíva, Jakub Sagáčik, Libor Raška a Honza Buček.

Turnaje dospělých: Medailové hody v Olomouci a čtvrtfinále na GPA pro Benišovou a Slívu

Během říjnových víkendů odehráli své turnaje dospělí a posbírali na nich i pár slušných výsledků. Od pátku 6. října do neděle 8. října proběhl v Praze celostátní turnaj GPA - Memoriál K. Holobradého 2023. O týden později se v Olomouci konal spojeným turnaj GPC a GPD dospělých.

MČR klubů kategorie U19: 13. místo pro naše juniory

V Plzni se v termínu 29. září - 1. října 2023 (pátek - neděle) odehrálo mistrovství ČR klubů juniorské kategorie U19. Na turnaj vyrazilo i naše značně oslabené družstvo juniorů BK Kopřivnice. Tým vedený trenéry Liborem a Tomášem Dostály v základní skupině D čekaly tři těžká utkání proti Astře Praha, Pardubicím a Kometě Brno.

Zářijový úvod sezóny patřil celostátním turnajům GPA a GPB juniorů i dospělých

Začátek nového školního roku znamená také - mimo jiné - začátek nové badmintonové sezóny, tentokrát té s označením 2023/24. Hned v úvodním zářijovém týdnu začaly pravidelné tréninky jednotlivých tréninkových skupin, které probíhají od pondělí do pátku v prostorech tělocvičny na Zimním stadionu a také ve Sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice.

Zobrazeno 1–15 z celkem 172

Utkání

A tým - Dospělí | 4. kolo
KopřivniceFSpS MU Brno
A tým - Dospělí | 4. kolo
KopřivnicePardubice

Aktuální články

Dvě stříbra Pargačové na celostátním GPA kategorie U15

O víkendu 17. a 18. února 2024 proběhly dva celostátní turnaje GPA. Kategorie U15 hrála svůj GPA turnaj v Brně, kategorie U19 až v...

Skvělý vstup našeho týmu do oblastní soutěže družstev žáků!

Oblastní soutěž družstev žáků kategorie U15 pro rok 2024 začala svým 1. kolem, které se odehrálo v neděli 11. února ve Vendryni. V tomto...

2. kolo pro Petru Benišovou na MČR dospělých

Trojice hráčů Petra Benišová, Martin Slíva a Honza Buček nás reprezentovala na Mistrovství ČR kategorie dospělých pro rok 2024, které...