Vítejte na webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se a sledujte nás a aktivně podporujte kopřivnický badminton!


Archiv

Úspěšné celostátní turnaje GPA U15 a GPA U19

O víkendu 4. a 5. května se odehrály hned dva celostátní turnaje. Na obou hráli naši hráči, v Praze na GPA kategorie U15 se představila Anna Pargačová, v Hradci Králové na GPA kategorie U19 pak hned čtveřice našich - Libor Raška, Petra Závěšická, Jakub Raška a Filip Čermák. Z Prahy si Anička odvezla dvě stříbrné medaile z párových disciplín, v Hradci byli ve čtvrtfinále turnaje Petra a Libor se svými spoluhráči v deblech.

Dvě stříbra Pargačové na celostátním GPA kategorie U15

O víkendu 17. a 18. února 2024 proběhly dva celostátní turnaje GPA. Kategorie U15 hrála svůj GPA turnaj v Brně, kategorie U19 až v západočeské Plzni. Dařilo se především naší Anně Pargačové v kategorii U15, která se svými parťáky vybojovala dvě stříbrné medaile v párových disciplínách a k tomu přidala ještě 5. místo ve dvouhře.

Turnaje dospělých: Medailové hody v Olomouci a čtvrtfinále na GPA pro Benišovou a Slívu

Během říjnových víkendů odehráli své turnaje dospělí a posbírali na nich i pár slušných výsledků. Od pátku 6. října do neděle 8. října proběhl v Praze celostátní turnaj GPA - Memoriál K. Holobradého 2023. O týden později se v Olomouci konal spojeným turnaj GPC a GPD dospělých.

Zářijový úvod sezóny patřil celostátním turnajům GPA a GPB juniorů i dospělých

Začátek nového školního roku znamená také - mimo jiné - začátek nové badmintonové sezóny, tentokrát té s označením 2023/24. Hned v úvodním zářijovém týdnu začaly pravidelné tréninky jednotlivých tréninkových skupin, které probíhají od pondělí do pátku v prostorech tělocvičny na Zimním stadionu a také ve Sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice.

GPA U19, Brno-Slatina - stříbro a bronz pro Petru Benišovou

Naše hráčka Petra Benišová veze z republikového turnaje GPA kategorie U19, který se konal o víkendu 13. a 14. 5. 2023 v Brně, hned 2 medaile. Stříbro za 2. místo vybojovala ve dvouhře a bronz za 3. místo přidala ve čtyřhře společně s Terkou Cirokovou (SK Brno Slatina). 

Krajčí a Raška sbírali medaile na republikovém GPA kategorie U17

O víkendu 22. a 23. dubna 2023 se v Brně v městské části Slatina odehrál republikový turnaj GPA kategorie U17. Náš klub zde reprezentovali dva hráči – Naty Krajčí a Libor Raška, kteří si nevedli vůbec špatně a vybojovali hned 3 bronzové medaile.

Turnaje za účasti hráčů BK Kopřivnice - únor, březen 2023

GPB U17 – Plzeň (4. – 5. března 2023)

O víkendu 4. a 5. března se v Plzni odehrál republikový turnaj GPB kategorie U17. Až na daleký západ Čech vyrazila kopřivnická trojice – Libor Raška, Kuba Raška, Petra Závěšická.

Nabitý turnajový víkend 11. a 12. 2. - hráli jsme v Maďarsku, Praze, Brně i Olomouci

GALVA Olomouc Open 2023 – GPC dospělých

V sobotu 11.2. se v Olomouci odehrál turnaj GALVA Olomouc Open 2023 jako podnik GPC dospělých. Na Hanou vyrazila i naše kopřivnická čtveřice Honza Buček, Dalibor Tůma, Martin Slíva a Ondra Chaloupka.

Debl Libor Raška - Jakub Raška stříbrný na republikovém GPA U17

O víkendu 21. a 22. ledna 2023 se v Hradci Králové odehrál republikový turnaj GPA kategorie U17.

Petra Benišová druhá na GPA U19 v Hradci Králové a Kuba Raška třetí na GPA U17 v Praze

O víkendu 17. a 18. září se konalo celostátní „Áčko“ kategorie U17 v Praze – Vinoři. Kopřivnická výprava vyrazila do hlavní metropole ve složení Kuba Raška, Libor Raška, Filip Čermák a Martin Slíva – trenér.

4 medaile z celostátních republikových turnajů GPA U17 a GPA U13

Sobota 30. dubna a neděle 1. května 2022 patřily republikovým celostátním turnajům GPA – hrály se dva a to pro kategorie U13 a U17.

GPA dospělých Praha – osmifinále pro dvojice Slíva – Benišová a Buček – Slíva

Od pátku 1. do neděle 3. dubna 2022 se v Praze – Vinoři konalo GPA dospělých – Memoriál Ivana Škáchy. Na tento celorepublikový turnaj vyrazila i naše trojice – Petra Benišová, Martin Slíva a Honza Buček.

Anička Pargačová třetí na GPB U13, Benišová a Dostál ve čtvrtfinále na GPA U19

Víkend 26. a 27. února patřil dvěma celostátním turnajům a na obou turnajích jsme měli svá želízka v ohni. V Pardubicích hrála kategorie U13 turnaj GPB, na kterém jsme měli zastoupení v podobě Aničky Pargačové. V Praze – Vinoři se pak hrálo GPA kategorie U19, kde jsme měli Petru Benišovou a Tomáše Dostála.

Anička Pargačová třetí ve čtyřhře na GPA U13, Raškovi taktéž bronzoví na GPA U17

Sobota 22. a neděle 23. ledna 2022 – v tyto dva dny se hrály hned dva celorepublikové turnaje typu GPA. V Praze – Vinoři to bylo „Áčko“ kategorie do 13 let, v Hradci Králové potom stejný typ turnaje, ale kategorie do 17 let.

GPA dospělých Memoriál Holobradého – dílčí výhry pro naše kluky

Pátek 8. října až neděle 10. října 2021, to byl termín konání letošního ročníku Memoriálu Konstantina Holobradého – „áčkového“ turnaje dospělých. Do Prahy Vinoře se vydali i Martin Slíva a Kuba Sagačik – dva naši zástupci.

Zobrazeno 1–15 z celkem 22

Utkání

Aktuální články

Závěr sezony ve znamení úspěchů na mezinárodních i celostátních turnajích

Badmintonová sezona s označením 2023/2024 je u konce. Během první poloviny června se odehrály poslední turnaje, na kterých se našim...

2. kolo družstev žáků v Orlové

V sobotu 25. května se v Orlové hrálo 2. kolo soutěže družstev žáků v naší Severomoravské oblasti.

'Stříbrné' MČR veteránů v Plzni

V sobotu 1. června se v Národním badmintonovém centru v Plzni odehrálo prestižní Mistrovství ČR veteránů, kde jsme měli zastoupení v...