Vítejte na oficiálních webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se k nám, sledujte nás a podporujte kopřivnický badminton!


Redakce | | U19 | U15 | GPA | Jednotlivci

Dvě stříbra Pargačové na celostátním GPA kategorie U15

O víkendu 17. a 18. února 2024 proběhly dva celostátní turnaje GPA. Kategorie U15 hrála svůj GPA turnaj v Brně, kategorie U19 až v západočeské Plzni. Dařilo se především naší Anně Pargačové v kategorii U15, která se svými parťáky vybojovala dvě stříbrné medaile v párových disciplínách a k tomu přidala ještě 5. místo ve dvouhře.

Anička vybojovala o víkendu dvě stříbrné medaile na celostátním turnaji GPA kategorie U15 v Brně!! Podařilo se jí to ve čtyřhře s Monikou Majerovou (BA Olomouc) a v mixu s Tomášem Klapalem (Rychnov nad Kněžnou). Zároveň nechybělo mnoho, aby 2 stříbrné medaile vyměnila za 2 zlaté. Jen prohrané koncovky třetích setů ve finálových zápasech tomu zabránily. Navíc k tomu přidala ještě 5. místo ve dvouhře.

Článek o turnaji na webu czechbadminton.cz najdete zde.

Fotogalerie z turnaje je zde, kompletní výsledky GPA U15 zde.


Ve stejném termínu se v Plzni v Národním badmintonovém centru konal celostátní turnaj GPA kategorie U19. Zúčastnili se ho hned tři naši hráči - Filip Čermák, Jakub Raška a Petra Závěšická. Všichni nastoupili do všech tří disciplín. Nejlépe si vedl Filip s Annou Kuchovou v mixu a Kuba ve dvouhře, kteří shodně postoupili do druhého kola v daných disciplínách. V ostatních zápasech jsme nedokázali překonat brány prvního kola.

Děkujeme také trenérům Luďkovi Židkovi a Liborovi Dostálovi za koučink a doprovod hráčů na turnajích.

Kompletní výsledky turnaje GPA U19 v Plzni najdete zde.


Fotogalerie

Další fotografie

Utkání

Aktuální články

Pozvánka na valnou hromadu BK Kopřivnice, úterý 7.5.2024

POZVÁNKAna valnou hromadu BK Kopřivnice, z.s.Termín:   úterý 07. 05. 2024Čas zahájení:   17:30 hodinMísto...

Medaile z celostátních turnajů GPB, Pargačová bronzová v Belgii

Na konci března se odehrály celostátní GPB turnaje mládeže kategorií U15 a U19. Během prodlouženého velikonočního víkendu se v Belgii...

Úspěchy našich žáků na oblastních turnajích U15 a U17

Během předešlých týdnů se odehrála celá řada oblastních turnajů kategorií U15, U17 a U19, na kterých se představilo mnoho hráčů...