Vítejte na webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se a sledujte nás a aktivně podporujte kopřivnický badminton!


Archiv

Herní soustředění BK Kopřivnice

Týden od 7. do 11. srpna 2023 (pondělí až pátek) patřil letnímu hernímu soustředění, které každoročně pořádá a organizuje náš klub BK Kopřivnice. Soustředění absolvovalo hned 35 hráčů, kteří byli rozděleni do 3 tréninkových skupin. Z převážné většiny se jednalo o hráče našeho klubu, ale do Kopřivnice dorazila i hrstka hráčů z dalších moravských klubů a oddílů (Přerov, Orlová, Klimkovice a Vigantice).

V Kopřivnici proběhlo školení trenérů badmintonu 4. třídy

V Kopřivnici proběhlo v termínu 26. - 28. května 2023 školení trenérů badmintonu 4. třídy. Školení se účastnilo téměř 30 budoucích trenérů a společně jej organizovali a vedli Pavel Florián z Lektorské rady Českého badmintonového svazu (ČBaS) a hlavní trenér našeho klubu Luděk Židek.

TRÉNINKY – Frenštát pod Radhoštěm 2022/23

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – začátek sezóny 2022/2023


Herní soustředění Pustějov 2021

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se na konci srpna tradičně konalo herní soustředění v Pustějově, které pořádal náš klub společně s TJ Sokol Klimkovice. Soustředění probíhalo od soboty 21. do čtvrtku 26. srpna a bylo opravdu velmi intenzivní.

Mistrovství Evropy v Kyjevě i za trenérské účasti Luďka Židka

Od úterý 27. dubna do neděle 2. května 2021 probíhá v ukrajinském Kyjevě mistrovství Evropy dospělých v badmintonu. Této významné badmintonové akce se účastní i náš trenér Luděk Židek (především jako trenér Terky Švábíkové).

Proběhne online školení trenérů IV. třídy

Český badmintonový svaz (ČBaS) pořádá školení pro zájemce, kteří by chtěli získat trenérskou licenci IV. třídy – tedy nejnižší trenérskou třídu. Jelikož současná doba neumožňuje jinačí řešení, školení se uskuteční online formou a to v sobotu 9. ledna 2021.

Máme nový elektronický vyplétací stroj.

Od listopadu máme nový elektronický vyplétací stroj na badmintonové rakety. Obsahuje mnoho funkcí, které výrazně usnadňují samotné vyplétaní. Také doba vyplétání se výrazně zkracuje oproti dřívější manuální verzi.

Od čtvrtka 3.12. opět na badmintonových kurtech!

Po dlouhé době k nám dorazily dobré zprávy. Od čtvrtka 3.12. je možné opět otevřít a trénovat ve vnitřních sportovištích – tedy tělocvičnách, halách atd.

Na základě Usnesení Vlády ČR č. 1262 je s účinností od 3. 12. 2020 00:00 hod. omezen provoz sportovišť takto:

Badmintonové soustředění Kopřivnice 2020

Od neděle 23. do pátku 28. srpna proběhlo v Kopřivnici ve Sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU již tradiční badmintonové soustředění, které bylo určeno a kterého se zúčastnili především hráči našeho klubu BK Kopřivnice, ale přijely i hráčky z klubu TJ Orlová-Lutyně.

Herní badmintonové soustředění Pustějov 2020

V týdnu od pondělí 17. do pátku 21. srpna se konalo v Pustějově herní badmintonové soustředění, které bylo tradičně pořádané kluby TJ Sokol Klimkovice a naším klubem BK Kopřivnice.

Tréninky OTP

Vážení funkcionáři, trenéři a milí rodiče,

pravidelné tréninky OTP začínají ve středu dne 25.9.2019 v 18:00 hod v hale SOU v Kopřivnici, tak jako v minulém období. 

Herní soustředění Pustějov 2019

Jak již bývá tradicí, na konci srpna, před začátkem sezony, se konalo ve dnech 19. srpna až 23. srpna badmintonové soustředění v Pustějově. Sjeli se zde jak mladší, tak starší hráči z celé Moravy. Z našeho oddílu se kempu zúčastnili tito hráči:

Zobrazeno 1–12 z celkem 12

Utkání

Aktuální články

Závěr sezony ve znamení úspěchů na mezinárodních i celostátních turnajích

Badmintonová sezona s označením 2023/2024 je u konce. Během první poloviny června se odehrály poslední turnaje, na kterých se našim...

2. kolo družstev žáků v Orlové

V sobotu 25. května se v Orlové hrálo 2. kolo soutěže družstev žáků v naší Severomoravské oblasti.

'Stříbrné' MČR veteránů v Plzni

V sobotu 1. června se v Národním badmintonovém centru v Plzni odehrálo prestižní Mistrovství ČR veteránů, kde jsme měli zastoupení v...