Vítejte na webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se a sledujte nás a aktivně podporujte kopřivnický badminton!


Archiv

Úspěchy našich žáků a juniorů na oblastních turnajích U15, U17 a U19

Během předešlých týdnů se odehrála celá řada oblastních turnajů kategorií U15, U17 a U19, na kterých se představilo mnoho hráčů našeho klubu a někteří z nich vybojovali i velmi pěkné a mnohdy medailové výsledky. Níže naleznete krátké souhrny jednotlivých turnajů.

Turnajové výsledky v měsíci lednu - slušně to cinkalo!

Do roku 2024 jsme vlétli pořádnou porcí dalších turnajů, na kterých se nám dařilo uhrávat pěkná umístění, včetně medailových pozic. Úvodní lednový víkend nového roku patřil ligovým soutěžím družstev dospělých, o kterých jsme již psali v minulém článku. Během ledna pak následovaly další oblastní, republikové i mezinárodní turnaje jednotlivců, na kterých si samozřejmě zahrálo i velké množství našich hráčů.

Turnaje dospělých: Medailové hody v Olomouci a čtvrtfinále na GPA pro Benišovou a Slívu

Během říjnových víkendů odehráli své turnaje dospělí a posbírali na nich i pár slušných výsledků. Od pátku 6. října do neděle 8. října proběhl v Praze celostátní turnaj GPA - Memoriál K. Holobradého 2023. O týden později se v Olomouci konal spojeným turnaj GPC a GPD dospělých.

Výsledky mládeže BK Kopřivnice na turnajích (březen, duben 2023)

GPC U13, Orlová Lutyně (so 1.4.2023)

Na „Apríla“ v sobotu 1. dubna vyrazila skupinka 5 hráčů našeho klubu – konkrétně Matyáš Kašpárek, Elen Hanzelková, Karolína Kvitová, Pepa Mareš a Jonáš Svoboda na turnaj GPC kategorie U13 do Orlové.

Turnaje za účasti hráčů BK Kopřivnice - únor, březen 2023

GPB U17 – Plzeň (4. – 5. března 2023)

O víkendu 4. a 5. března se v Plzni odehrál republikový turnaj GPB kategorie U17. Až na daleký západ Čech vyrazila kopřivnická trojice – Libor Raška, Kuba Raška, Petra Závěšická.

Nabitý turnajový víkend 11. a 12. 2. - hráli jsme v Maďarsku, Praze, Brně i Olomouci

GALVA Olomouc Open 2023 – GPC dospělých

V sobotu 11.2. se v Olomouci odehrál turnaj GALVA Olomouc Open 2023 jako podnik GPC dospělých. Na Hanou vyrazila i naše kopřivnická čtveřice Honza Buček, Dalibor Tůma, Martin Slíva a Ondra Chaloupka.

Petra Benišová ve čtvrtfinále na Czech Junior 2022, Anička Pargačová první na GPC U15 v Brně

Víkend 18. - 20. listopadu 2022 byl turnajově nabitý, kopřivničtí hráči se představili hned na 3 turnajích.

Nabitý a úspěšný turnajový víkend 12. a 13. listopadu v Ostravě

GPC U19 Ostrava – kvalifikace na MČR kategorie U19

V sobotu 12. listopadu se v Ostravě na Rideře odehrál turnaj GPC U19, který zároveň sloužil jako kvalifikační turnaj na MČR. Postup na MČR si zajistili vždy vítězové jednotlivých disciplín.

Oblastní přebor kategorie U17 – Krajčí zlatá, Raška bere dvě stříbra

Oblastní přebor kategorie U17

Konal se v neděli 16. října 2022 v Orlové-Lutyni a čtveřice našich hráčů – Libor Raška, Filip Čermák, Naty Krajčí a Petra Závěšická, si zde nevedla vůbec špatně.

GPC dospělých Olomouc a sbírka druhých a třetích míst pro naše hráče

V sobotu 15. října 2022 se v Olomouci odehrál turnaj GPC dospělých. I přesto, že se ho zúčastnila pouze čtveřice našich hráčů (Martin Slíva, Eliška Kelnarová, Marek Václavík a Honza Buček),

Nabitý víkend 10. a 11. září 2022 pro kopřivnickou mládež

V sobotu 10. září 2022 jsme v domácí Sportovní hale místního odborného učiliště Kopřivnice pořádali Oblastní přebor kategorie U13, který byl určen pro hráče z klubů Severomoravského badmintonového svazu. Zúčastnilo se ho přesně 43 hráčů a hráček z celkem 11 klubů.

6 medailí z Oblastního přeboru dospělých a účast na MČR pro Slívu, Bučka a Benišovou

V sobotu 14. května se v Ostravě konal Oblastní přebor kategorie dospělých. Tedy bojovalo se jednak o oblastní tituly a medaile a zároveň o postupy na Mistrovství ČR, které si zajistili vítězové jednotlivých disciplín.

Anička Pargačová a Luděk Židek součástí bronzového družstva MSK kraje, Rašci třetí na GPC U19

V sobotu 23. a v neděli 24. dubna 2022 se již tradičně v Českém Krumlově konal další ročník (pro letošní rok již 34. ročník) Českokrumlovského poháru – Regionálních výběrů družstev žáků kategorie U13. Náš klub zde měl zastoupení v podobě Aničky Pargačové a Luďka Židka, který celý výběr Moravskoslezského kraje na turnaji vedl.

Medailový víkend 2. a 3. dubna – hned 14 medailí z turnajů GPC mládeže a juniorů

V sobotu 2. dubna se hrály turnaje nejmladších kategorií U9, U11 a GPC U13 – shodně ve Vendryni. V Olomouci pak hrála ještě kategorie U17.V neděli 3. dubna pak ve Vendryni pokračovaly kategorie U15 a U19 taktéž turnajem GPC.

Anička Pargačová první ve dvouhře na GPC U13

V sobotu 5. března se v Orlové – Lutyni hrálo GPC kategorie do 13 let. Na turnaj se vydala i naše Anička Pargačová. Vzhledem k tomu, že Anička se nachází jak ve smíšené čtyřhře, tak ve čtyřhře mezi 8 nejlepšími hráčkami v celorepublikovém žebříčku, tak v Orlové mohla nastoupit pouze do dvouhry.

Zobrazeno 1–15 z celkem 44

Utkání

Aktuální články

Závěr sezony ve znamení úspěchů na mezinárodních i celostátních turnajích

Badmintonová sezona s označením 2023/2024 je u konce. Během první poloviny června se odehrály poslední turnaje, na kterých se našim...

2. kolo družstev žáků v Orlové

V sobotu 25. května se v Orlové hrálo 2. kolo soutěže družstev žáků v naší Severomoravské oblasti.

'Stříbrné' MČR veteránů v Plzni

V sobotu 1. června se v Národním badmintonovém centru v Plzni odehrálo prestižní Mistrovství ČR veteránů, kde jsme měli zastoupení v...