Vítejte na klubovém webu BK Kopřivnice, z.s.
 
  • Klubový Informační Systém KIS - rozdělení a evidence tréninků, přihlašování na turnaje a tréninky, platby příspěvků, přehledy, informace a vzkazy
  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.

Přidejte se, sledujte nás a aktivně podporujte kopřivnický badminton!


Redakce | | U15 | Jednotlivci | Mládež

Singlová prvenství na OP U15

Oblastní přebor U15 - Vendryně
 
V sobotu 11. 10. proběhl ve slezské Vendryni Oblastní přebor kategorie U15, kam se pod vedením trenéra Dušana Hanzelky vydala pětice Kopřivnických - Matyáš Kašpárek, Terka Štěrbová, Ema Elingrová, Michelle Antony a Gábina Kalužová.

Skvělé výkony předvedli Maty a Terka ve dvouhrách a celý turnaj zaslouženě vyhráli. Další medaile pak naši hráči přidali v deblech.
 
1. místo dvouhra muži:   Maty Kašpárek
1. místo dvouhra ženy:   Terka Štěrbová
2. místo čtyřhra muži:   Maty Kašpárek - Matouš Bezděk (SK Badminton Přerov)
2. místo čtyřhra ženy:   Emča Elingrová - Alžběta Lišková (BA Olomouc)
3. místo dvouhra ženy:   Emča Elingrová
3. místo čtyřhra ženy:   Michelle Antony - Alice Chudárková (SK Badminton Přerov)
3. místo mix:   Terka Štěrbová - Adam Augustin (TJ Sokol Klimkovice )
 
Všem gratulujeme a děkujeme za super reprezentaci našeho klubu!
 
 
 

Fotogalerie

Další fotografie

Utkání

Aktuální články

Letní badmintonové kempy pořádané BK Kopřivnice

Stejně jako v předešlých letech, i letos během léta 2026 náš klub BK Kopřivnice (spolu)pořádá dva letní herní badmintonové kempy...

Startuje letní ODM v Praze

Letní ODM 2026 Praha    Už dneska večer v neděli 21. 6. začíná velkolepým zahájením na fotbalovém stadionu v pražském Edenu...

2. místo B-týmu ve 2. lize

2. místo ve 2. lize   V sobotu 18. 4. proběhl v ostravské hale Ridera Sport finálový turnaj play-off 2. ligy dospělých, na který se...