Vítejte na webových stránkách Badmintonového Klubu Kopřivnice, z.s.

  • Veškeré aktuality a výsledky z turnajů, novinky, zajímavosti a spoustu dalšího najdete na našich sociálních sítích - na Facebooku a na Instagramu.
Přidejte se k nám, sledujte nás a podporujte kopřivnický badminton!


Redakce | | GPB | Mezinárodní | Jednotlivci

Medaile z celostátních turnajů GPB, Pargačová bronzová v Belgii

Na konci března se odehrály celostátní GPB turnaje mládeže kategorií U15 a U19. Během prodlouženého velikonočního víkendu se v Belgii odehrál mezinárodní turnaj kategorie U15 - Victor JOT 2024. Na všech turnajích zazářili naši hráči a vybojovali na nich medailové umístění.

O víkendu 23. - 24. 3. proběhly hned dva celostátní turnaje typu GPB. A podařilo se nám na nich získat 2 medaile.

V Liberci bojovali hráči kategorie U19 včetně naší čtveřice Kuba Raška, Libor Raška, Filip Čermák a Petra Závěšická. Nejlépe se dařilo Kubovi - v mixu s Malvinou Skrčenou (Kladno) získali pěkné stříbrné medaile za 2. místo v turnaji. K tomu navíc přidal dělené 5. místo ve dvouhře a také ve čtyřhře společně s Filipem.

Kategorie U15 hrála své GPB v nedalekém Českém Těšíně. Anna Pargačová vybojovala společně s domácí Adelkou Lotkovou ve čtyřhře také 2. místo. Čtvrtfinále si zahrála ve dvouhře, kde jen maličko chybělo k postupu mezi 4 nejlepší, a také v mixu s T. Klapalem (Rychnov nad Kněžnou).

Všem gratulujeme.

Kompletní výsledky turnajů na odkazech ZDE:  GPB U15 v Českém TěšíněGPB U19 v Liberci

O velikonočním prodlouženém víkendu se odehrál v belgickém Edegemu mezinárodní turnaj kategorie U15 - VICTOR JOT U15 2024. Anička Pargačová hrála všechny disciplíny, skvěle se jí dařilo především ve čtyřhře s parťačkou Mončou Majerovou (BA Olomouc). Postupně přehrály soupeřky z Rumunska, Portugalska, Nizozemska a Anglie a až v semifinále je zastavily dobře hrající Francouzky, které nakonec celý turnaj vyhrály. Pro Českou republiku tak holky z turnaje vybojovaly jedinou medaili, a to bronzovou!
Moc gratujeme ke skvělému výsledku.

O úspěchu holek v Belgii psal také svazový web Českého badmintonového svazu, odkaz na článek zde.
Fotogalerie

Další fotografie

Utkání

Aktuální články

Ocenění v rámci Sportovce roku města Kopřivnice

Ve středu 15.5. proběhlo v Kulturním domě oceňování nejlepších Sportovců města Kopřivnice za rok 2023! Máme radost, že mezi...

Úspěchy na celostátních turnajích GPA U15 a GPA U19

O víkendu 4. a 5. května se odehrály hned dva celostátní turnaje. Na obou hráli naši hráči, v Praze na GPA kategorie U15 se představila...

Letní srpnové soustředění BK Kopřivnice 2024

Tradiční letní badmintonové soustředění pořádané naším klubem BK Kopřivnice se vrací opět po roce. Tentokrát v termínu 25. až 30....