GPB U19 Orlová - Lutyně

26.09.2016 - 20:38

O víkendu 17.-18.9. 2016 se konalo v Orlové GP-B do devátenácti let. Tohoto turnaje se zúčastnil i hráč z našeho klubu, a to konkrétně Martin Slíva. Martin bojoval ve všech třech disciplínách. Ve dvouhře bohužel nestačil v 1. kole na o rok staršího Vojtu Seberu, hrající za klub TJ Astra ZM Praha.
V prvním setu se Martin statečně držel až do koncovky, kde prohrál 21:23, druhý set už byl s větším rozdílem. Ve smíšené čtyřhře hrál náš zástupce s Terezou Chumchalovou, hrající za klub BK Omega Olomouc. Postoupili úspěšně z prvního kola, kde porazili hráče z Dobrušky. Ovšem v dalším kole nestačili na nasazený pár Frischová-Slíva Jan a ve 3 setech podlehli soupeři. Ve čtyřhře chlapců hrál Martin s klimkovickým Kubou Lázničkou, ale podlehli dvojici Sebera-Waller ve dvou setech hned
v 1. kole. Tento turnaj Martinovi moc nevyšel, ale je teprve začátek sezóny, turnajů bude ještě spoustu a Martin bude mít ještě hodně šancí oplatit svým soupeřům porážku.