KP U15, Český Těšín

13.08.2013 - 21:25

Dne 30.3.2013 se konal krajský přebor U15 v Českém Těšíně. Tentokrát za kluky jeli Zdeněk Vaculík, Vojtěch Rafaj, Daniel Drozd a Martin Slíva, ale holky byly jenom dvě - Nikol Molnárová a Anna Benišová.

 Sraz byl až v 7:15, protože jsme jeli autama. Samozřejmě opět někdo musel přijít pozdě. Tentokrát to byla Anička. Protože se vymluvila na mamku, dostala (ano, ta mamka) za úkol udělat si 20 kliků, ale jelikož jsme měli naspěch, tak jsme hned vyjeli. Po příjezdu jsme se rozpinkali. Trochu nás udivilo, že je tu přes 20 kluků, ale holky jenom 4. Těch se nakonec dostavilo dalších 8 a bylo nás tím pádem 12.

Začalo se mixem. Sestavili jsme dva páry: Molnárová – Vaculík a Benišová – Rafaj. Oba dva páry se dostaly do semifinále kde nastoupily proti sobě a byl z toho čistě kopřivnický zápas. Jako rozhodčího jsme totiž dostali Danka a jediný kdo zbyl na fandění byl Martin. Nakonec ale po těžkém boji vyhrála Nikol se Zdenou a Vojta s Aničkou se museli spokojit s bronzovou medailí. Nikol se Zdenou ve finále nastoupili proti páru Stallwood – Bubeníková.

Už v průběhu mixů se začaly dvouhry. Jako první nastoupili hoši, kteří nehráli mix. U nás to byl Martin a Danek. Bohužel se ani jednomu nedařilo a vypadli už v průběhu prvních kol. Poté do dvouher nastoupili Anička a Vojta. A opět nic! Vojta i Anička (s lítostí po těsně prohraném boji proti Prášilové) vypadli taktéž brzy. Když se ke dvouhrám dostali i Nikol a Zdena, dopadlo to stejně. Nikol se dostala do čtvrtfinále proti Fukalové, kterou už si dlouho přeje porazit. I po prohraném boji to však stále nevzdává.

A tak nám začly čtyřhry. Klukům se moc nedařilo a ani jeden ze dvou párů Vaculík – Rafaj a Drozd – Slíva se nedostal do semifinále. Opět tedy musely holky zachraňovat, co se dalo. Pár Molnárová – Benišová, jakožto druhý nasazený pár, začínal až v semifinále. Zde se snažily pořádně sehrát před velkým finálovým bojem, do kterého se snažily dostat. Ve finále pak nastoupily proti páru Fukalová – Pěčková. Snaha byla, ale nepovedlo se. I přesto byly holky spokojené s druhým místem.

Kopřivnice konečně dohrála a chtěli jsme jet domů. Protože však kluků byla spousta a ještě se dohrávalo, museli jsme počkat na vyhlášení, abychom si nějakou tu památku také odvezli domů. Skoro každý, až na malé kluky, kteří však medaile získavají ve své věkové kategorii, si nějakou tu památku odvezl. Všichni jsme byli rádi, že konečně můžeme jet domů. Kluci s Vaškem, které vezl pan Vaculík, odjeli pokojně, ale o místa v autě pana Slívy vypukl boj. Já jakožto nejstarší z naší čtyřky jsem měla jasné místo vepředu. Nakonec boj prohrála Anička a musela se spokojit s hrbem uprostřed, na kterém jsem jela cestou tam.

Nikča

Odběr novinek
Novinky
 • Pozvánka na Valnou hromadu klubu BK Kopřivnice z.s.
  Napsáno 09.05.2018 - 18:20
 • Memoriál Ivana Škáchy, Liberec, 21.4.2018
  Napsáno 08.05.2018 - 14:27
 • GPB U19 Pardubice, 31.3.-1.4.2018
  Napsáno 08.05.2018 - 14:08
 • Finálové kolo 2. ligy dospělých, Olomouc 17.3.2018
  Napsáno 20.03.2018 - 07:44


Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner