Pustějov 2019

Jak již bývá tradicí, na konci srpna, před začátkem sezony, se konalo ve dnech 19. srpna až 23. srpna badmintonové soustředění v Pustějově. Sjeli se zde jak mladší, tak starší hráči z celé Moravy. Z našeho oddílu se kempu zúčastnili tito hráči: Martin Slíva, Jan Buček, Tomáš Dostál, Libor Raška, Jakub Raška, Adam Kašpárek, Dalibor Tůma, Anna Slívová a Petra Benišová. Kemp byl celou dobu pod taktovkou zkušeného a výborného trenéra Luďka Židka, Filipa Budzela a Jiřího Halfara ml. Kemp byl také byl obohacen velmi kvalitním sparingem z řad extraligových až druholigových hráčů.
Kondiční cvičení měla na starost Tereza Horáková. Tréninky byly zaměřeny na pohyb po kurtu, na správnou techniku úderů a herní kombinace. Hráči byli rozděleni do dvou skupin, které se vzájemně v průběhu soustředění měnily, aby byl zajištěn kvalitní trénink a sparing pro všechny. Díky velmi dobře vymyšleným tréninkovým jednotkám z řad trenérů a díky velmi dobré spolupráci všech hráčů se soustředění povedlo na výbornou a určitě došlo i ke zdokonalení hry zúčastněných hráčů.
Slovy koučů bych chtěl všem popřát úspěšný start do nadcházející sezony, spoustu vyhraných zápasů a žádné zranění!

Badmintonu zdar a ať se daří v sezóně 2019/2020.

Sagi

To není vše..

Další příspěvky

BADMINTONOVÝ KEMP 2020

Badmintonový kemp 2020 Pořádá: BK Kopřivnice, z.s. Termín: 23. 8. 2020  – 28. 8. 2020 Místo: Kopřivnice Sraz hráčů: v neděli dne 23. 8. 2020  v 18.00

Čti více >>